top of page

 ІСТОРІЯ ЛІЦЕЮ "ПРЕМ'ЄР"

 

В ліцеї 'Прем'єр', ліцензованому навчальному закладі нового типу, що знаходиться в Святошинському районі, навчаються діти, які становитимуть національну еліту України. Адже слово 'прем'єр' походить від французького 'premier', що означає 'перший'. Так і ліцей прагне стати одним з перших серед кращих у навчанні і вихованні нового покоління, неповторної особистості.

 

Ліцей був створена у 2003 році для освіти дітей, та розкритя їх здібностей і талантів.

Навчання будується так, щоб воно було цікавим та ефективним для всіх дітей.

Крім дисциплін, обов'язкових для загальної середньої школи, ліцеїсти вивчають основи теорії економіки та психологічних знань, основи філософії та правознавства, культуру мовного спілкування, риторику, історію світової культури, історію та культуру Великої Британії, логіку, продуктивне читання, основи етики та естетики.

Візитною карткою ліцею стала інноваційна технологія, яка полягає у співпраці українських і американських викладачів, завдяки якій учні мають змогу поринути в атмосферу англійської мови та отримати задоволення від її вивчення. Також ліцеїсти вивчають німецьку мову або іспанську - за бажанням учнів або батьків.

Також в ліцеї не залишається без уваги розвиток творчих здібностей та естетичне виховання учнів. В цьому колектив ліцею тісно співпрацює з багатьма творчими колективами міста Києва, музеями, театрами. В ліцеї діють декілька студій: хореографічна, вокальна, художня, музична. Серед особливих досягнень творчих колективів ліцею участь в міських фестивалях «Обдаровання», «Привіт, англійська», міжнародних конкурсах «Квітка на камені». Особливо успішним стала участь у міжнародному конкурсі-фестивалі «Планета мистецтв».Талановиті учні ліцею приймали участь у 8 номінаціях, та одержали 8 нагород, серед яких дві – І місце.
У ліцеїстів формується культура здоров'я, навичок і потреби у здоровому способі життя. Працюють секції з футболу, східних єдиноборств, художньої гімнастики. Змагання з футболу «Кубок Націй». Місце проведення – British school. Учні ліцею зайняли І місце – Головний кубок змагань.

Найбільші досягнення ліцею "ПРЕМ'ЄР"

 

  • 5 місце по Києву по ЗНО з англійської мови;

  • 200 балів з ЗНО - Англійська мова, Історія;

  • Щорічно випускаються медалісти ;

  • Щорічно маємо переможців районних і міських Всеукраїнських олімпіад  і конкурсів;

  • Високий % вступу випускників ліцею в ВНЗ за кордоном;

  • Щорічний високий % здачі учнями 11 класу міжнародного іспиту з англійської мови

«IELTS» і отримання сертифікатів для вступу до в Міжнародні школи Великобританії;

  • Неодноразові 1 місця на Київському фестивалі «обдарованими» в номінації хореографія;

  • Щорічне підвищення кваліфікацій.

У нас орієнтація на глобальні завдання освіти сьогодення. Ліцей взяв собі за мету створити комфортні умови для повноцінного інтелектуального, фізичного і духовного розвитку кожної дитини. Ліцеїсти навчаються бути справжніми, гармонійно розвиненими, впевненими у собі людьми. Це сучасний заклад, в якому зберігаються і ефективно застосовуються кращі здобутки світової педагогіки та інноваційні технології.

Статут ліцею "Прем'єр"

bottom of page